Skip header
Gustavo lielkoncerts "Beidzot"
Nodibinājums "Skatu punkti"
Gustavo lielkoncerts "Beidzot"

Gustavo lielkoncerts "Beidzot"

11/25/2022
Fri 7:00 PM
Arēna Rīga
Skanstes iela 21, Rīga
from €35.00
The sale has ended

GUSTAVO projekta atgriešanās, kuru iezīmē šogad gaidāmais albums un grāmata ar līdz šim tapušiem GUSTAVO repertuāra dziesmu tekstiem, tiks nosvinēta 2022. gada 25. novembrī lielkoncertā Arēnā Rīga. Koncertprogrammas pamatā būs leģendārā debijas albuma “Beidzot” repertuārs, par godu tā izdošanas 20 gadu jubilejai, kas strauji tuvojas. Koncerta datumā dienasgaismu ieraudzīs arī albuma “Beidzot” pārizdotā tirāža CD un vinila formātā. Lai arī koncertā skanēs, klausītāju iemīļotas kompozīcijas, kurās katra rinda un takts daudziem ir sen zināma no galvas, tas būs patīkamu pārsteigumiem pilns šovs. Vairāk informācijas beidzot.l(opens in a new tab)(opens in a new tab)v

Koncerts notiks Arēna Rīga koncertzālē amfiteātra formātā, kurā vietu skaits ir ierobežots. Tuvojoties koncerta datumam biļešu cenas kļūs dārgākas.

Labumu (koncerta biļeti) saņemsi elektroniskā veidā uzreiz pēc ieguldījuma (iegādes).

Ikviena iegādātā biļete paredz Tavu atrašanās vietu koncertā atbilstoši biļetē norādītai zonai, vietai.

Pasākumam nav vecuma ierobežojuma. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja pasākumā bez maksas.

Pavadonim, kura pavada personu ar invaliditāti, ratiņkrēslos vai ar redzes traucējumiem, iepriekš sazinoties ar koncerta organizatoriem, ieeja pasākumā tiek nodrošināta bez maksas.

Personām ratiņkrēslā pieejama biļete "Ieejas biļete personām ratiņkrēslā. Biļešu kategoriju atradīsiet zem "Citas kategorijas"

Jautājumiem par biļešu iegādi lūdzam sazināties rakstot uz e-pastu - [email protected]

Tickets start at
€35.00
Gustavo lielkoncerts "Beidzot"
Arēna Rīga
The sale has ended
11/25/2022
Fri 7:00 PM
Arēna Rīga
Skanstes iela 21, Rīga
from €35.00

Other events of Nodibinājums "Skatu punkti"