HOKEJA AKADĒMIJA, SIA
Latvija - Kazahstāna 09.05.2022

Latvija - Kazahstāna 09.05.2022

Otrā pārbaudes spēle
05/09/2022
7:30 PM
Arēna Rīga
Skanstes iela 21, Rīga
The sale has ended.

Sākusies biļešu tirdzniecība uz vienīgajām Latvijas izlases pārbaudes spēlēm “Arēna Rīga”

No 5. aprīļa sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas hokeja valstsvienības vienīgajām šīs sezonas pārbaudes spēlēm “Arēna Rīga” pret Kazahstānas izlasi.

Atkarībā no sektora vienas biļetes cena būs:

  • 1. Kategorija - 25 EUR
  • 2. Kategorija - 19 EUR
  • 3. Kategorija - 12 EUR

Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri, personas ar invaliditāti varēs iegādāties biļetes ar atlaidi:

  • 1. Kategorija - 17 EUR
  • 2. Kategorija - 13 EUR
  • 3. Kategorija - 8 EUR

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bezmaksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu).

Personām ar invaliditāti ratiņkrēslā un tās pavadonim ieeja bezmaksas. (Par biļešu saņemšanu sazināties rakstot uz e-pasta adresi - [email protected])

Kontakti jautājumiem par biļešu iegādi - +371 2051433(darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00); [email protected]

Harija Vītoliņa vadītā izlase ar Kazahstānas komandu tiksies 8. un 9. maijā.

Pirmā abu komandu spēle sāksies plkst. 17:00, bet dienu vēlāk vienības spēkosies plkst.19:30. Šīs būs vienīgās Latvijas izlases pārbaudes spēles savu skatītāju priekšā pirms došanās uz pasaules čempionātu Somijā.

“Viennozīmīgi, pēdējie divi gadi Latvijas hokejam ir bijuši ārkārtīgi izaicinoši – globālās pandēmijas dēļ tika atcelts 2020.gada pasaules čempionāta hokejā Cīrihē, savukārt čempionāts Rīgā, Covid-19 ierobežojumu dēļ, notika bez tik nozīmīgās fanu klātbūtnes Arēnā. Domāju, ka šī gada hokeja pavasaris ir ilgi gaidīts notikums ikvienam hokeja līdzjutējam, tāpēc aicinu izmantot izdevību un apmeklēt Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēles pret Kazahstānas valstsvienību, vienīgās divas spēles, kurās mūsējie par uzvaru cīnīsies mājās,” norāda Latvijas hokeja valstsvienību ģenerālsponsors, jeb lielfans, “Bite Latvija” vadītājs Kaspars Buls.

Jāizceļ, ka uz šīm divām Latvija – Kazahstāna pārbaudes spēlē nebūs nepieciešami Covid-19 sertifikāti.

Pasaules čempionāts Somijas pilsētās Tamperē un Helsinkos norisināsies no 13. līdz 29. maijam. Latvijas izlase spēlēs B grupā kopā ar Somiju, ASV, Čehiju, Zviedriju, Norvēģiju, Austriju un Lielbritāniju.

Latvija - Kazahstāna 09.05.2022
Arēna Rīga
The sale has ended.
05/09/2022
7:30 PM
Arēna Rīga
Skanstes iela 21, Rīga

Organizer

HOKEJA AKADĒMIJA, SIA

Līdz karstajam hokeja pavasarim ir palicis pavisam nedaudz! Latvijas nacionālā valstsvienība, gatavojoties 2022. gada pasaules čempionātam Tamperē un Helsinkos, kopumā aizvadīs sešas pārbaudes spēles. Tikai divi no šiem mačiem norisināsies mūsu skatītāju priekšā. Tādēļ tieši Tev ir unikāla iespēja apmeklēt klātienē šīs cīņas, un ar lieliskām emocijām pavadīt mūsu hokejistus uz Somiju. Sarauj, Latvija!

Other events of HOKEJA AKADĒMIJA, SIA